برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکیSchool of management and medical informatics

فهرست اصلی

سامانه پرسش و پاسخ

توجه  : 

* جهت استفاده از سامانه پرسش و پاسخ  پرسش جدید را کلیک کرده و گزینه مورد نظر را انتخاب و سوال را مطرح نمایید.

* جهت دریافت کد رهگیری و ضمیمه کردن فایل حتما" گزینه خصوصی را انتخاب و بعد پرسش جدید را کلیک کنید. 

* برای پی گیری سوالی که قبلا" مطرح کرده اید کد رهگیری دریافتی را وارد کرده و گزینه جستجو را کلیک نمایید. 

* برای دریافت پاسخ از طریق پست الکترونیکی حتما" ایمیل خود را وارد نمایید.

سوال

آیا سختی کار و نوبت کاری شامل پرسنل دانشکده می باشد؟


پاسخ

براساس بخشنامه های سختی کار و نوبت کاری شامل مجموعه دانشکده ها نمی باشد.

سوال

میزان ضریب محرومیت از مطب یا تمام وقت جغرافیایی چه زمانی تعیین می شود؟


پاسخ

ابتدای هرسال مستندات توسط کمیته تمام موقتی جمع اوری شده و طی صورتجلسه ای به واحد کارگزینی ابلاغ می گردد.

سوال

آیا تاریخ ترفیع پایه سالانه اعضای هیات علمی می تواند زودتر از موعد مقرر باشد؟


پاسخ

با توجه به شرایط مندرج در ایین نامه اعضای هیات علمی و تصویب کمیته منتخب در بعضی موارد قابل تغییر خواهد بود

سوال

زمان ورود و خروج چه موقع باشد غیبت یا کسری کار محاسبه نمی شود؟


پاسخ

ورود از ساعت 7:15 لغایت 7:35 و خروج 14:15 لغایت 14:30 می باشد.

سوال

مرخصی استعلاجی چه زمانی نیاز به تایید کمسیون پزشکی یا شورای پزشکی دارد ؟


پاسخ

با ارائه گواهی پزشک تامدت 3 روز  مدت نیاز به تایید زئیس دانشکده دارد.  مازاد بر 3 روز نیاز به تایید کمیسیون پزشکی دارد.تاسقف 4 ماه نیاز به تایید شورای پزشکی می باشد. سقف مرخصی استلاجی در یک سال تقویمی 4 ماه می باشد.

سوال

مدت مرخصی استحقاقی ساعتی یا ماموریت ساعتی چقدر می باشد؟


پاسخ

حداکثر نصف روز کاری می باشد درصورت استفاده بیش از مدت مذبور مرخصی استحقاقی روزانه محسوب می گردد . حداکثر استفاده از مرخصی ساعتی نباید از 12 روز در یک سال تقویمی تجاوز کند. حداقل مدت مرخصی ساعتی نباید کمتر از یک ساعت باشد . 

سوال

احکام پرسنلی چه زمانی صادر می گردد؟


پاسخ

پس از دریافت صورتجلسه های مربوط به (کمیته تمام وقتی یا منتخب یا طبقه بندی مشاغل ) و دستورالعمل های ارسالی دانشگاه ظرف 24 ساعت بعد از آن احکام پرسنلی صادر می گردند.

سوال

سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم تیم تحریریه مجله برای دانشکده میتونه از دانشجویان هم باشه ؟ و اگه میشه چه شرایطی لازم داره ؟! با تشکر


پاسخ

با سلام
در حال حاضر مجله ای از طریق دانشکده منتشر نمیشود. ولی کمیته تحقیقات دانشجویی قصد راه اندازی یک مجله دانشجویی را دارد که در صورت راه اندازی دانشجویان محترم میتوانند در قسمتهای مختلف مجله فعالیت نمایند
اطلاعات بیشتر در این زمینه را می توانید از طریق معاونت پژوهشی دانشکده پیگیری نمایید
با تشکر

سوال

با تشکر از توجهتان.در مورد سوال مربوط به هیئت بورد دوستمان حقیقت را بیان میکند ولی جوابی که به ایشان داده شده چندان مرتبط نبود خواهشا دلیل اینکه چرا دروس مورد نیاز تصویب نمیشود را توضیح دهید.اینکه کوریکولم آموزشی ناقص است در آن حرفی نیست ولی چه عاملی باعث میشود تا این نقص ها برطرف نشود؟تازگی ها اخباری به گوش میرسد که حاکی از حذف رقبا نه از جانب پزشکان بلکه از جانب خودی ها می باشد.لطفا شفاف سازی کنید.


پاسخ

با سلام
دوست عزیز شما به عنوان دانشجوی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی، آشنایی کامل با سلسله مراتب سیاستگذاری و مدیریتی در یک سیستم دارید. گروه مدیریت به عنوان یک جز از سیستم بزرگتر، وظیفه بررسی کوریکولم آموزشی را بر عهده گرفت و انجام داد ولی نهایی و اجرایی شدن این کوریکولم آموزشی بر عهده هیات برد می باشد که افراد تصمیم گیر در این هیات اساتیدی از تمام دانشگاههای علوم پزشکی کشور می باشند که فقط یکی از اعضای هیات برد از گروه مدیریت خدمات بهداشتی درمانی تبریز است

 

سوال

با سلام میخواستم بدونم که چرا هیئت بورد مدیریت دروس مورد نیاز و جدید رو تصویب نمیکنند؟الان اصلی ترین مشکل ما در مورد شغل هستش.دانشجویان کارشناسی ما به این خاطر کاری نمیتونند بکنن چراکه هیچ ابزار منحصر بفردی در دستشون نیست.اگه اساتید بزرگوار ما مخصوصا مدیریتی ها)واقعا پیشرفت همگانی میخوان باید این کار رو انجام بدن.


پاسخ

با سلام
 با تشکر از ارائه نظرات  شما در زمینه دروس و رشته تحصیلتان ، با اطلاع می رسانیم که کوریکولوم آموزشی موجود با توجه به نیازهای آموزشی و بر حسب تخصص مورد نیاز در زمینه شغلیتان تدوین شده و در آن دروس و ابزارهای مدیریتی لازم تعبیه شده است  که مصداق بارز آن حضور فارغ التحصیلان موفق در جایگاههای مدیریتی و فیلدهای اجرایی تخصصی در سطح کشور می باشد. گر چه نارسایی هایی در برنامه آموزشی رشته مورد نظر شما وجود دارد لذا این گروه از مدتها پیش در زمینه بازنگری برنامه آموزشی گروه مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی در سطح کارشناسی، تلاشهای فراوانی انجام داده است و در صدد اجرایی شدن آن پس از تصویب می باشد و پیگیریهای انجام شده حاکی از آن است که کوریکولوم بازنگری شده در جلسه شهریور ماه هیات برد مورد بررسی قرار خواهد گرفت. 
 شایان ذکر است که در حال حاضر نواقص موجود در کارآموزیهای در عرصه، از طریق اعضای هیات علمی در حال مرتفع شدن است و کارگاههای لازم و مورد نیاز از طریق قطب علمی آموزشی مدیریت سلامت ایران در سال تحصیلی جدید برگزار خواهد شد که اطلاع رسانیهای لازم از طریق وبسایت قطب قابل پیگیری است