برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکیSchool of management and medical informatics

فهرست اصلی

معاونت تحقیقات و فناوری

به تارگاه معاونت تحقیقات و فناوری دانشکده مدیریت و اطلاع‌رسانی پزشکی خوش آمدید

یکی از ویژگی‌های خارق العاده که خداوند متعال در وجود انسان نهاده است، پرسشگری و میل به تحقیق، پژوهش و کنجکاوی است. بشر گاه به منظور پاسخ به یک پرسش و حل یک معضل یا مشکل در زندگی روزمره خود، دست به بررسی، تحقیق و کنکاش می‌زند و گاه بر اثر کنجکاوی سوالی را مطرح می‌کند و به دنبال پاسخ به آن سوال می‌گردد. نوع اول همان پرسش‌های است که در اصطلاح پرسش عملی/کاربردی خوانده می‌شود و نوع دوم که بیشتر ناظر بر کشف روابط بین مولفه‌ها و تبیین حقایق نهفته در آن‌ها است، پرسش‌های نظری/ بنیادی خوانده می‌شود. در عصر حاضر پژوهش به عنوان یکی از شاخصه‌های پیشرفت مطرح است و اصولاً روح جامعه پیشرفته با پژوهش، تحقیق و کنکاش آمیخته است. پژوهش و فناوری زیربنابی بسیاری از سرآمدی‌ها و موفقیت‌ها در حوزه‌های مختلف از جمله پزشکی، صنایع، کشاورزی و ارایه خدمات در بسترهای گوناگون است. علاوه بر آن، پژوهش و فناوری موتور محرکه پیشرفت و ضامن توسعه پایدار جوامع بشری است.
رسالت معاونت تحقیقات و فناوری دانشکده مدیریت و اطلاع‌رسانی پزشکی، سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، اجرا، هدایت، نظارت و ارزشیابی برنامه های پژوهشی و فناوری و توسعه و ترویج پژوهش و فناوری در سطح دانشکده است. به منظور نیل به این مهم، حوزه تحقیقات و فناوری دانشکده با بهره‌گیری از توان تخصصی اعضای محترم هیئت علمی دانشکده، کارکنان و دانشجویان، و با بهره‌گیری از فناوری، پژوهش و توسعه همکاری، در فضای سرشار از خلاقیت و نوآوری؛ به صورت مستمر به سمت تعالی پیش می‌رود. واحد مدیریت امور پژوهشی، واحد علم سنجی،کارگروه غربالگری اخلاق، دفتر ارتباط با صنعت و نشر دانش، واحدکتابخانه، کمیته تحقیقات دانشجویی و سايت دانشجویان؛ زیر مجموعه معاونت تحقیقات و فناوری دانشکده هستند.
ما مصمم هستیم و ایمان و اعتقاد راسخ داریم که با تاییدات خداوند متعال و با بهره‌گیری از توان، دانش و اندیشه متخصصانمان، می‌توانیم مرزهای دانش را بشکافیم، طرحی نو دراندازیم و آخرین فناوری‌های روز را برای خدمت به مردم ایران اسلامی عزیزمان، بکار گیریم. «انشاالله»
                                                                                                                             دکتر محمدهیوا عبدخدا
                                                                                                 معاون تحقیقات و فناوری دانشکده مدیریت و اطلاع‌رسانی پزشکی