برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکیSchool of management and medical informatics

فهرست اصلی

پیام ریاست دانشکده

بسمه تعالی

 

جوینده دانش ،جوینده رحمت است. جوینده دانش رکن اسلام است و پاداشش با پیامبران داده مى‏شود .
(
پیامبر اکرم (ص)کنز العمّال : ۲۸۷۲۹ منتخب میزان الحکمة : ۳۹۸)

 

حضور شما را در صفحه تارنمای دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی گرامی می دارم.  شما از طریق این صفحه در تمام نقاط دنیا با ما در ارتباط خواهید بود.

اهمیت بخش سلامت به عنوان یک اولویت مهم برای مردم و سیاست گذاران و برخورداری از خصوصیت های بارز یک صنعت مولد که ضامن بقای سایر بخش های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه می باشد، استفاده از ابزارهای پذیرفته شده علمی و البته تخصصی را در رهبری و هدایت این نظام که هدف غایی آن بالاترین سطح سلامت جامعه می باشد، غیر قابل اجتناب می سازد.

دانشکده مدیریت واطلاع رسانی پزشکی تبریز به عنوان یک مرکز علمی با هدف تربیت تخصص های بین رشته ای مورد نیاز در رده های اجرایی و مدیریتی تاسیس گردیده است. ما بر آنیم تا، باتکیه بر آموخته هایمان نه تنها بستر مناسبی برای آموزش فرزندان این مرز و بوم فراهم آوریم بلکه به عنوان یک الگوی مناسب مدیریت علمی، تجربه هایمان را در اختیار همکارانمان در دانشگاهها، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی قرار دهیم.

دانشکده حاضر با گردهم آوردن تخصصهای بین رشته ای مختلف تلاش خواهد کرد همگام با سیاست های  کلی نظام جمهوری اسلامی، خدمات و دستاوردهای خود را در حوزهای آموزش، پژوهش ، برنامه ریزی و تصمیم گیری  نظام سلامت مطابق با شیوه های نوین علمی در اختیار جامعه قرار دهد.

ما خود را مسئول سلامت افراد جامعه می دانیم و تمام توان خود را برای حفظ و ارتقای آن خواهیم گذاشت. ما اعتقاد داریم مدیریت نظام سلامت نیازمند استفاده از تخصص های مختلف بوده و دستیابی به بالاترین سطح سلامت و رفاه اجتماعی فقط با نگاه تیمی و چند رشته ای دست یافتنی است. از آنجایی که زبان علم وجه مشترک اندیشمندان و صاحبنظران می باشد، و هیچ محدودیتی برای همکاری های علمی سالم وجود ندارد، دانشکده ما با کمال میل خواستار برقرای تعامل با سیاستگذاران، مدیران، پژوهشگران، دانشجویان و کارکنان می باشد.
 

                                                                  با تقدیم شایسته ترین احترامات

                                                                  دکتر علیرضا محبوب اهری